Kursiyer Görüşleri

Kursiyer Görüşleri
 • BURCU NALÇAKAR 23 Ocak 2018 / Salı
  YENİ SİTENİN DAHA VERİMLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. BU DÖNEM İÇİN BİRAZ GEÇ KALINMIŞ OLSADA DAHA SONRASI İÇİN DAHA VERİMLİ OLACAĞINDAN EMİNİM.
 • Betül Beytaş 20 Ocak 2018 / Cumartesi
  Herşeyden çok memnunum ama özellikle fatma danışmanım herzaman sorularıma usanmadan cevap verdiği için ayrıca teşekkür ederim
 • Volkan Dasci 18 Ocak 2018 / Perşembe
  Whatsapp grubumuzu oluşturan, bizleri tek çatı altında toparlayan ve vermiş olduğu kalite eğitim, hizmetlerinden dolayı Aknet Akademi'ye bizlere aile ortamını sağladığı, güzel Arkadaşlık ve Dostluk ortamı sağladığına icin çok teşekkür ediyorum.
 • Tuğçe Baltacı 15 Ocak 2018 / Pazartesi
  1- Evet 2- Evet 3- Evet Eğitim danışmanlarıyla ilgili olan soruya evet cevabı çok çok az kalır. Ben bu kadar anlayışlı, her durumda anlayış gösteren bir kurumla daha önce hiç karşılaşmadım. Cevabim eğer kabul ediliyorsa mükkemmel demek istiyorum.
 • Sema Nur Özkan 14 Ocak 2018 / Pazar
  Evet Serap Yıldırım Eğitim danışmanımdan çok memnunum. PDF ler den evet memnumum ama video yok aslında video da olsa çok daha güzel olur. Evet memnunum kişiye özel eğitim danışmanı atadığı için ve eğitim danışmanları gayet işini iyi yaptiği için memunum.
 • Hatice Olgen 11 Ocak 2018 / Perşembe
  Merhabalar öncelikle eğitim danışmanımdan yani Hatice hanımdan çok memnunum. Çok güler yüzlü sevecen ve benim bu kursa katılmamdaki en büyük etken kesinlikle. Videolar kitaptan okunur gibi düz bir biçimde anlatilmasa daha iyi olur diye düşünüyorum. Ve son olarak umarım bu eğitim bana biseyler kazandıracak ve ben yine sizden eğitim almaya devam edeceğim.